Результат пошуку зображень за запитом "електроенергія"

 

Вже у наступному місяці деякі багатоквартирні будинки можуть залишитись без електроенергії у місцях загального користування. В чому причина темних сходових кліток та ліфтів та як цього уникнути розповів заступник директора з технічного продажу електричної енергії Віктор Гораль, – пишуть Версії з посиланням на ТРК “Карпати”.

“Колишній балансоутримувач і управитель цих будинків, а саме КП “МІУК”, яке раніше назтвалося КП “ЄРЦ” прийняло рішення про зняття цих будинків зі свого управління і зі свого балансу. Тому, починаючи з 2014 року вони перестали бути управителями, тобто вони пересттали надавати користувачам послуги по освітленню місць загального користування. Оскільки, надавача послуги на сьогоднішній день немає, – “Прикарпаттяобленерго” вимушене від’єднати це освітлення від наших мереж. Тому, щоб не здійснювалося безоблікове використання електроенергії”, – попередив Віктор Гораль.

Отже, щоб у місцях загального користування вашого багатоквартирного будинку було електропостачання, його співвласники мають укласти відповідний договір з ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

“Мешканцям цих будинків необхідно: перше – обрати форму самоуправління. Що це означає? Або вони повинні визначити виконавця послуги по освітленню місць загального користування. Це буде здійснювати або управитель, або ОСББ, або виконавець цієї послуги (підприємство, яке має право надавати такі послуги). Після того, в залежності від вибраної форми управління будинком, управитель, або ж ОСББ, або ж виконавець цієї послуги повинен звернутися до нас, надати документи і укласти договір про постачання електроенергії”, – повідомив Віктор Гораль.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті компанії та за додатковими телефонами 59-41-50, або 77-53-65