Асфальт зірвали, а відновити дзуськи.

Про це повідомив керівник муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула. За його словами, найбільше – 10 – розкопок на рахунку міського управління з експлуатації газового господарства, сім – «Водоекотехпрому», по шість розкопок у «Теплокомуненерго» та «Станіславської теплоенергетичної компанії» і три – у міського району електромереж.

«Велика розкопка «Водоекотехпрому» після заміни водопроводу на вулиці Мазепи. Вона підсипана, але не заасфальтована. Зараз вирішується питання, чи доцільно її асфальтувати за теперішніх погодніх умов і у зв’язку з тим, що вулиця Мазепи наступного року запланована у капремонт дророжнього покриття», – зазначив С.Кукула.

«Нема що вирішувати. Розкопку на Мазепи заасфальтувати, – зобов’язав керівництво «Водоекотехпрому» і департаменту комунального господарства міський голова Віктор Анушкевичус. – Верхній шар асфальту класти не можна. Треба покласти біндер і розклинцювати. Цього року ми виконали великий обсяг з ремонту доріг. Водії дивуються і дякують. Але такі незароблені розкопки – це ложка дьогтю у цю бочку меду