Благодійна організація “Дім Сірка” через свою сторінку у ФБ  звернулася до мешканців Івано-Франківська з проханням допомогти знайти кошеня, яке взяла на перетримку мешканка Івано-Франківська на ім’я Мирослава. В зазначений термін Мирослава кошеня не повернула, бо, начебто, віддала його в “добрі руки”. Втім, в благодійній організації підозрюють, що Мирослава говорить неправду, тому й опублікували в соцмережі наступне звернення::

“МИРОСЛАВА! ДЕ КОШЕНЯТКО АМУРЧИК????? ПОВЕРНІТЬ НАШОГО АМУРЧИКА!!!
Доброго дня, дорогі друзі та читачі нашої групи. Ви знаєте, що ми неодноразово пишемо пости про перетримки. Мирослава відгукнулася на одне з таких повідомлень та взяла кошеня Амурчика на перетримку (кошеня пройшло огляд, отримало лікування і потрібно було тільки зробити повторний укол та чекати щоб заросло та знайшло свій дім). Так, от, Мирослава спочатку немала часу щоб волонтер прийшов і забрав кошеня на другий укол, потім вона сказала що кошеня прилаштоване (при чому кожного разу казала різні версії прилаштування), потім сказала що не знає куди переїхала сестра якій вона прилаштувала… дівчина постійно щось видумує нове….трубку Мирослава не бере….
Ми звернулися до поліції з проханням допомогти вирішити дану проблему, оскільки кошеня було під опікою Благодійної організації «Благодійний фонд «Дім Сірка».
Ми віримо у силу соціальних мереж, томи пишемо сюди з надією що у нас є спільні знайомі з Мирославою і ми дізнаємося що сталося з кошенятком?
Посилання на сторінку Мирослави https://www.facebook.com/myroslava.melinishyn
Працює Мирослава у Фітнес-студія «Адам і Єва»
Фотоскріни повідомлень та фото кошенятка додаються.
Не будьте байдужими – допоможіть знайти беззахисне кошеня!