Про це написала у Фейсбуку БО “Дім Сірка” Наталія Когут.

“Він оплатив штраф, але як ми розуміємо йому поставили умови – або він нас позбувається або його затягають по судах! Ось і наслідки він продає землю, а нас попросив звільнити територію до 10.08/2017 ,або викупити в нього землю за 30 тис. долларів. В нас нема таких коштів, ми не можемо заїхати в Рибне, де в нас є вже договір з лісгоспом, оскільки місцеві налаштовані вкрай вороже”, пише Наталя Когут. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Вона пропонує варіанти виходу із ситуації:

1) Найняти серйозну охорону та почати будівництво в Рибному. Знайти людей, які зможуть цю охорону проплатити на довгий період часу.

2) Знайти землю, краще ферму та викупити її, знов таки знайти на це спонсорів! Якщо ми не знайдемо виходу, ми змушені будем ліквідуватися взагалі! Бо я не бачу сенсу далі щось робити, якщо нема притулку.

“Якщо таке станеться то Ви всі маєте зрозуміти, що собаки з вулиць більше до нас не попадуть, а будуть попадати одразу в холодильник на Максимовича! Це буде процес часткової стерилізаціі та ефтаназіі, оскільки місто має реагувати на заявки, де є покуси безпритульних собак! Зараз я звертаюсь до кожного, хто має можливість нам допомогти! Також прошу вибачення наперед за відмову вже з завтрашнього дня приймати собак! Ми неможемо їх приймати, оскільки є варіант, що притулок прийдеться розпустити, собаки проліковані та врятовані від смерті знову будуть бігати по вулицях міста створюючи комусь дискомфорт, що приведе до масовоі травлі! Нажаль ми 5 років постійно воюємо з комись, шукаємо компроміси ,але …. Ми на фініші… Нема сенсу існування нашої організацїї, якщо ми не зможемо рятувати життя братів наших менших”, – написала Наталя Когут.