За кермом автомобіля “Фольксваген Пасат” перебував директор Бурштинської ТЕС Андрій Шувар. Наразі, він з різного роду політравмами перебуває в обласній лікарні. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Андрія Шувара отримав досить серйозні травми обох ніг, зламано чотири ребра, забій грудної клітки та черевної порожнини. Йому вже зробили кілька операцій.

Як стало відомо, за прогнозами медиків, Шувару доведеться ще місяць провести у лікарняній палаті.

Як відомо, загиблим водієм в ДТП є 27-річний мешканець Богородчан – гравець футбольного клубу “Оскар” Роман Стоцький.

 

Довідка Фіртки:

Андрій Шувар – за фахом інженер-теплоенергетик, здобув освіту в Національному університеті “Львівська політехніка” та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

В енергетичній галузі працює 20 років, пройшов професійний шлях від чергового електромонтера електричного цеху до начальника зміни станції, начальника електричного цеху Бурштинської ТЕС. З 2005 року обіймав посаду директора ДТЕК Добротвірської ТЕС. З 2014 року – директор Бурштинської ТЕС. Депутат Івано-Франківської облради від ВО “Батьківщина”.

Увійшов до десятки кращих топ-менеджерів України за результатами “Рейтингу найбільших. Кращі менеджери України”, який провів Інтернет портал Delo.UA в 2014 році.