Про це він сказав на сесії міської ради, відповідаючи на депутатський запит Романа Харука щодо стану озера.

Ротару повідомив, що проблемне не лише Німецьке озеро, а й всі інші, які перебувають на балансі міського парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка, втрачають відпочинкові якості.

“Рішенням міської ради 2006 року міському парку була передана частина озер, які були в підпорядкуванні “Івано-Франківськводоекотехпрому”. Однак міськрада залишила за “Водоекотехпромомом” функції з експлуатації та підтримки в належному робочому стані гідроспоруд озер. Потягом восьми років водоканал ніяких робіт не проводив, тому за вісім років на ці заходи не виділялися кошти”, – доповів Ротару.

Він додав, що фахівці вивчали, скільки необхідно коштів, щоб почистити озеро, і встановили, що необхідно провести комплексні роботи кошторисною вартістю 6 млн гривень.

На прохання депутатів активізувати роботу Ротару обурився.

“Я активізую, я звернуся до вас, і ви дасте мені десять мільйонів на очистку озера”, – відповів він.

Зрештою, директор міського парку договорився до того, що депутати зобов’язали головуючого на сесії, секретаря міськради внести на наступне засідання міськради звіт Володимира Ротару. Вітенко запропонував до того часу залучити “Водоекотехпром”, щоб обстежити Німецьке озеро і реально оцінити, як привести його до ладу.

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус неодноразово погрожував Ротару звільненням. Востаннє мер публічно нагримав на директора парку 12 серпня за безлад на міському озері. “Або наведіть порядок, або пишіть заяву і йдіть під три чорти”, – сказав тоді Анушкевичус.