На прохання ЗМІ під час прес-конференції директора ЛБТЗ було розкрито та показано нібито “старі” двигуни по версії, які по факту виявились новими.

Але це не міняє того факту, що в суспільстві керівництво ЛБТЗ та МОУ – злодії, які наживались на війні. Це не міняє того факту, що до цього часу керівництво МОУ (в тому числі начальник ЦБТУ Мельник, генерал, який виводив людей з-під Іловайська) в СІЗО.

В мене лише питання до НАБУ – чому найдорожчий правоохоронний орган держави (зарплати детективів близько 100 тис грн, а керівника НАБУ Ситника близько 300 тис грн) бачить злочинців в людях, які в кінці 2015 року під час АТО зробили все, щоб не розбазарити майно, як це було зроблено в 2008 році, а повернути його в державу? Більше того роблять це в той день коли передове підприємство Укроборонпрому відвідує Президент.

А не бачить НАБУ злочинців при найбільшій афері сучасної України – виведенні з Приватбанку 154 млрд гривень, не бачить злочинців в схемах Ротердам+, не бачить злочинців в схемах Медведчука щодо скрапленого газу, не бачить багатомільярдних схем на будівництві доріг та ін. Я вже нічого не говорю про “вишки Бойка”, амбарну книгу партії регіонів, Уктелеком, Бурштинська ТЕС, тощо.

Шкода, але виглядає, що орган створення якого я підтримував з самого початку починає більше хвилюватись за власний піар, необхідність показувати суспільству свою унікальність та безальтернативність, ніж за дотримання Закону. Ще гірше, якщо це політична гра. Але час розставить все на свої місця, – написав Юрій Соловей.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Читайте також: 

Жодних дій, які спричинили би збитки державі, ні я, ні члени моєї команди не робили, – Роман Тимків

Справа НАБУ проти оборонників шита білими нитками? Невідомі факти та коментарі військових волонтерів