kotsaba«В грудні частина журналістів та технічних спеціалістів КМТ розпочала масовану атаку в ЗМІ Калуша і деяких інтернет-виданнях Івано-Франківська. Почалась публікація різних «статейок» і звернень у викладі Ю.Баліцької та В.Голубовської. Чітко також проглядаються впливи третіх сторін. Дійшло до того, що, перебуваючи на роботі, працівники КМТ 15 грудня не вийшли у ефір з передачами Калуського міського телебачення.  Переглядаючи вищевказані опуси і з огляду на той весь бруд, який публікувався у ЗМІ з подачі журналістів КМТ, говорити про якусь об’єктивність, неупередженість чи етику не приходиться. Мені дійсно соромно, що працюю в одному колективі з ними, і соромно, що свого часу запропонував Ю.Баліцькій роботу на КМТ», – написав Крохта.

Не забув він згадати і про франківських журналістів.

«Калуська журналістика перетворюється у кілерство, а молоді журналісти – у медіа-кілерів, і не більше. Соромно, що поняття журналістська солідарність у деяких перетворилась у «кругову поруку». А журналісти КМТ беруть приклад з неоднозначних івано-франківських колег Георгія Жужунадзе та Руслана Коцаби… Мабуть, через це відповідно до опитування, опублікованого у газеті «Дзвони Підгір’я», Віра Голубовська і Юлія Баліцька, які багато років працюють калуськими журналістами, практично невідомі калушанам», – вважає директор Калуського ТБ.

Георгій Жужунадзе та Руслан Коцаба погодились прокоментувати такі слова Віталія Крохти.

«На щастя, я особисто не знайомий з цією особою. Враховуючи те, що я прийняв сторону своїх колег, його підлеглих (яких вважаю правими на 100 відсотків), дивно що він не записав мене до когорти ПР чи КПУ, адже так зараз робити найзручніше. Дуже радий, що даний конфлікт набув широкого розголосу у ЗМІ, та, як наслідок, було створено спеціальну комісію по розслідуванню цього інциденту. Дуже сподіваюсь, що “однозначний” керівник КМТ нарешті відповість за скоєне і йому просто не вистачатиме часу для того, щоб поливати брудом інших, так як більшість часу доведеться приділяти захисту своєї далеко не бездоганної репутації», – сказав журналіст Георгій Жужунадзе.

«Слово «неоднозначний» не можна вважати негативним. Думаю, що в цьому контексті він хотів мене «підколоти». Не знаю чи багато людей знають прізвище цього директора, або бачили його журналістські роботи. Не дуже хочу коментувати його слова, щоб не робити йому піар. Адже є певний статус у людей, і можна просто порівняти хто такий Коцаба, а хто – директор телебачення», – підсумував Коцаба.