yevrobachen. dityВоно перемогло у національному відборі, який відбувся в туристичному комплексі “Буковель”. 11-річні дівчатка перемогли своїх 18 конкурентів піснею “Прийде весна”, якою висловили бажання жити в єдиній незалежній Україні. Символічно, що учасниці тріо – з різних регіонів: Марта Рак – львів’янка, Софія Куценко – харків’янка, Амалія Кримська – з окупованого Росією Сімферополя.

Досі кожна співала сольно. Кажуть, що об’єдналися без підказки дорослих, а на репетиції мали лише місяць.

“Це вперше діти підходять самі і кажуть дуже правильний, дорослий меседж для нашої нинішньої ситуації в країні. Якщо вони вже самі переживають за проблему єдиної країни і змогли об’єднатися… Причому вони об’єдналися самі”, – каже Михайло Некрасов, наставник тріо “SYMPHO-NICK”.

“Ми будемо робити все, що від нас залежить, щоб діти, наші таланти, зробили такий позитивний поштовх у своєму розвитку в Буковелі, що, відповідно, їхній виступ вразить усю Європу. Й Україну ще більше визнають як центр Європи, як місце, де таланти можуть себе проявити”, – додає народний депутат України Олександр Шевченко.

Нагадаємо, на дитячому “Євробаченні-2013” Україна посіла друге місце. А на дитячому “Євробаченні-2012” Настя Петрик принесла перемогу Україні.