unnamed

Найбільше уваги впродовж цього терміну законотворці приділяли питанням економічної політики, виступивши 170 разів авторами відповідних законотворчих ініціативи.

Серед пріоритетних тем у законотворчості прикарпатських мажоритарників також є галузевий розвиток – 123 рази депутати були ініціаторами відповідних законотворчих ініціатив.  35 разів депутати виступали ініціаторами законотворчих ініціатив, що стосуються державного будівництва, 39 разів були ініціаторами законотворчих ініціатив у сфері правової політики і 26 ініціювали законотворчі ініціативи у сфері соціальної політики.

Іншим сферам прикарпатські парламентарі приділяли менше уваги. Найменше уваги депутати приділяли питанням двосторонніх міжнародних угод – 2 законотворчі ініціативи,  та питанням заяв і звернень ВРУ і установчих повноважень, зареєструвавши по одній законотворчій ініціативі. Про це пишуть Версії з посиланням на ОПОРУ.

З низки законотворчих ініціатив, зареєстрованих парламентарями, які були обрані до Верховної Ради України у одномандатних виборчих округах Івано-Франківської області, лише 8% отримали підтримку у Раді та набули чинності.

Найбільше чинних законотворчих ініціатив у заліку Анатолія Диріва – 10. З них 7 постанов (5 постанов стосуються процедури розгляду законопроектів) та 3 закони.

Юрій Дерев’янко є співавтором 6-ти законопроектів, що набули чинності, та 3-х постанов.

Михайло Довбенко є співавтором 7 законотворчих ініціатив, що набули чинності – 4 постанови (1 постанова стосується процедури розгляду законопроектів ) та 3 закони.

Юрій Соловей —автор 2-х постанов, які стосуються процедури розгляду законопроектів, та співавтор 4 законів.

У заліку Олександра Шевченка 2 законопроекти, зареєстровані в співавторстві, що набули чинності і стали законодавчими актами.

Найменше чинних законотворчих законодавчих актів у заліку Юрія Тимошенка – 1 закон, поданий у співавторстві.