http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/DSC_3543%20(1).JPG

 Розважали присутніх народна артистка України Наталія Бучинська, заслужений артист України скрипаль-віртуоз Володимир Литвин та провідні артисти Прикарпаття. Також лунали різдвяні колядки від дитячого фольклорного колективу “Маленькі бойки”.

За словами депутата Івано-Франківської обласної ради Ярослави Гоголь, було продано 100 квитків, вартістю в 400 гривень кожен.

“Попередні бали були приурочені дітям, які потребують допомоги. Цьогоріч в зв’язку з подіями які відбуваються в нашій державі, будемо збирати кошти для сімей наших хлопців які перебувають в АТО”, – зауважує Ярослава Гоголь.

Крім традиційних для балу розваг, також проходили майстер-класи, де навчали плести синьо-жовті браслети, робити янголят.

Окрім того, гості мали змогу переглянути фотовиставку біженки з Донецька Тамари Корінєвої.

Як і ведеться на балах, під час «Зимового балу в Богородчанах», журі ретельно слідкувало за гостями, а в кінці вечора було оголошено переможців у номінаціях: Краща пара, Краща зачіска та сукня, Кращий макіяж.

Звичайно, обрали й Королеву балу. Як запевняють організатори, зібрані кошти планують передати багатодітній сім’ї добровольця з села Горохолино, який перебуває в зоні АТО уже 10 місяців.