news-image: Прикарпатський активіст розповів про незрозумілі ротації військових

Перш за все, варто зауважити, що батальйон створювався для захисту території області, а також оборони важливих об’єктів Прикарпаття. Вже деякий час мова йде про те, що військові, що нині служать в означеному батальйоні, вирушать в зону АТО. Проте, насторожує інше.

«Наскільки нам повідомили, хлопці в Делятині зараз готуються до відправлення на схід, – коментує Юрій «Тихий». – Натомість, нам везуть батальйон внутрішніх військ із Миколаєва для оборони газотранспортної системи. Нині у всіх виникає запитання, для чого це робиться. Якщо в нас створили батальйон для оборони області, чому наших хлопців відправляють в зону АТО, а нам везуть людей звідти».

Розповідає, що батьки та матері телефонують і висловлюють занепокоєння ситуацією, інформує кореспондент “Бліц-Інфо”. На його думку, владі люди вже не довіряють, тому відповіді на запитання шукають, звертаючись до громадських організацій.

«СБУ, МВС, «Самооборона» та інші громадські організації забезпечили порядок на газотранспортній системі, охороняли порядок під час травневих свят та інших заходів. Думаю, що ми й надалі здатні забезпечити порядок на території області”, – підсумовує «самооборонівець».