Дві ікони Гошівської Божої Матері освятили під час святкової літургії в день Успіння пресвятої Богородиці.

 

Ініціатором відправлення ікон в зону бойових дій виступив Президент Благодійного фонду “Бойківська бартка” Василь Бартків.

 

«Наші герої-воїни, що нині захищають нас від путінської орди, потребують не лише зброї, але й духовної опори, захисного Покрову і заступництва Пресвятої Богородиці, – переконаний Василь Бартків, – За підтримки нашого Фонду відправляємо на фронт захисний і помічний образ Чудотворної Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат».

 

Василь Барків також розповів, що був розчулений, коли до нього підходили люди, які довідалися, що він від’їжджає в зону АТО, і просили від них також передати і маленькі освячені копії-поштівки чудотворної ікони Гошівської Божої Матері українським солдатам, що воюють про окупантів.

 

Настоятель  монастиря отець Дам’ян таку ініціативу гаряче підтримав, адже переконаний, що духовна підтримка сьогодні як ніколи важлива для укарїцнів, які боронять державу і кожен сьогодні не тільки конкретними справами, але й молитвою, повинен працювати на перемогу українського народу над ворогом.

 

Пан Василь Бартків хотів, щоб ці ікони у такий нелегкий час пішли туди, де йде гаряча війна, де лягають наші воїни. Ми молитимемося молитвою, щоб Богородиця була над ними, щоб Бог хоронив на наших синів, щоб вони відважно йшли. Нехай Бог допоможе передати ці ікони, щоб наші воїни із молитвою і під покровом Гошівської Богородиці там перебували“, – наголосив отець Дам’ян.

 

Він також зауважив, що подвиг кожного українця, що загинув захищаючи країну, є неоціненим: “Ті, хто відходить від життя, нам їх шкода, ми за ними плачемо, але перед Богом вони святі. Якщо у їхньому житті були якісь прогрішення, то зараз вони віддали своє життя і таким чином отримали друге хрещення – освячення кров’ю, що змиває усі провини. Перед Богом вони оправдані за своє життя. Вони мають таку ласку піти і віддати своє життя за країну. Це ласка Божа“.

 

Вже завтра із освяченими іконами Василь Бартків особисто вирушить на схід, щоб кожен із військовослужбовців особисто відчув захист Богородиці і молитви мільйонів українців.

 

Нагадаємо, що Василь Бартків нещодавно відвідував зону АТО та доправив до 95-ої Аеромобільної бригади військове обладнання та прордовольство, про що писала “Фіртка”.