news-image: Для іванофранківців подорожчає тепло?Про це сьогодні, 11 грудня, повідомив директор департаменту ЖКГ, транспорту і зв’язку Михайло Смушак на засіданні міськвикомкому під час обговорення питання «Про забезпечення безперебійного надання населенню послуг з централізованого опалення».

«Згідно цього рішення Виконавцями послуг з централізованого теплопостачання у Івано-Франківську визначені КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»  та ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», – сказав Смушак.

Теплопостачальні компанії погодилися на таке рішення, однак хочуть за це мають отримувати відповідну плату.

«Ми згідні обслуговувати будинкові мережі, але після узгодження ціни за обслуговування», — повідомив представник СТЕКу Сергій Мельник.

На сьогодні ціна обслуговування теплових мереж в будинках коливається від 5 до 6 копійок за метр квадратний житла платника. Однак реальна ринкова ціна становить понад 20 копійок, зауважули на виконкомі представники ТКЕ та СТЕКу.

В свою чергу, член виконкому Вадим Войтик вважає, що дане рішення не має жодного стосунку до тарифів, а лише забезпечує права споживачів. І ці питання потрібно вирішувати окремо.