На заході презентували онлайн-платформу shop.pfl.ua за допомогою якої вболівальники мають можливість, придбавши спортивну атрибутику, інвестувати у розвиток улюбленого клубу, пишуть Версії .

“Наш клуб працює не тільки у напрямку спортивному. Тобто ми були одні із перших, хто погодився на проект Sport.PFL.UA”, – відзначив президент клубу Василь Ольшанецький.

Понад 87% вболівальників клубу “МФК Прикарпаття” є активними учасниками проекту.

“Ми мали за честь відзвітувати щодо першого місяця роботи нашої онлайн-платформи. Вболівальники є основним драйвером нашої ідеї. А саме 87% вболівальників “МФК Прикарпаття” є активними покупцями продукції”, – відзначила директор з маркетингу Професіональної футбольної ліги Світлана Рибакова.

Про проект розповів керівник партнера Івано-Франківського клубу ТМ Gera Олександр Конюкевич.

“Є три складових проекту. Кожен вболівальник клубу, який вподобав продукцію робить вклад у розвиток клубу Прикарпаття. Клуб дає дозвіл на використання своєї торгової марки”, – пояснив Олександр Конюкевич. Впродовж 2-9 листопада ПФЛ та ТМ Gera проводили конкурс. Метою акції було залучення вболівальників МФК Прикарпаття до shop.pfl.ua. Переможець отримає спортивний костюм від торгової марки.”