Mihalets_Dmitro2

Слухання справи перенесли через сімейні обставини адвоката Дмитра Міхальця, пишуть Версії.

Сам начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець висловив сподівання, що суд не відсторонюватиме його від займаної посади.

“Я всю подію описав, дав пояснення. Суд першої інстанції вирішив не відсторонювати мене від займаної посади. Сподіваюся, що суд прийме об’єктивне рішення і я надалі буду працювати у патрульній поліції”, – розповів Дмитро Міхалець.

Також головний патрульний зауважив, що його відсторонення негативно вплинуло на б на його підлеглих.

“Морально і духовно це б вплинуло, якби мене відсторонили. Це їх би потавило би до кінця, відверто кажучи. Але я пояснив їм, що я буду іти до кінця заради них, заради громади, яка мене відтримує. Я не здамся, я буду йти до кінця”, – заявив Дмитро Міхадець.

 

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

Раніше суд обрав запобіжний захід Міхальцю у вигляді особистого зобов’язання. Тобто начальник Управління патрульної поліції Дмитро Міхалець повинен до 25 грудня з’являтися до слідчого на його вимогу. У разі невиконання цього рішення головному поліціянту Івано-Франківська загрожує штраф. Крім того, суд не відсторонив Міхальця від займаної ним посади начальника Управління патрульної поліції Івано-Франківська.

Нагадаємо, Дмитра Міхальця звинувачують у перевищенні влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством. Мова йде про конфлікт Дмитра Міхальця з учасником АТО та екс-міліціонером Іваном Чайковським.

Читайте також:

Чи була бійка: очільник франківської поліції Міхалець та боєць АТО розповіли свої версії інциденту (див. ВІДЕО)

«Руку подам, але вибачатись не буду» – Міхалець не визнав, що перевищив повноваження щодо бійця АТО (фото)

Міхалець про побиття бійця АТО: бійки не було

100 тисяч гривень і 3 роки тюрми: керівникові патрульної поліції Міхальцю висловлено підозру (відео)