Коломию відвідав легендарний Дмитро Павличко (ВІДЕО)

Герой України, поет, перекладач, активний громадський діяч, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка зустрівся з прихильниками творчості. У рідну Коломию приїхав не лише як літератор, а й як представник ініціативної групи щодо спорудження пам’ятника Іванові Франку в Києві. Те погруддя, яке є на сьогодні – недостойна шана від нащадків, переконаний Дмитро Павличко.

Я приїхав саме як прохач, звернутися до громадян, – каже Дмитро Павличко. – Ми всі помрем, а Франко буде! І я хочу щоб на цьому  п’єдесталі залишився список нашої нації…“. Тому поет звертається за допомогою не лише до прикарпатців, а й до діаспори. Спільними зусиллями легендарний український поет хоче зібрати необхідні кошти на спорудження пам’ятника Каменяру в столиці.

Додамо, що під час зустрічі з містянами відомі коломияни запропонували надати Дмитрові Павличкові звання “Почесний громадянин Коломиї”, пишуть Версії з посиланням на Телеканал НТК.

Нагадаємо, Дмитро Павличко навчався в Коломиї. Початкову освіту здобув у польськомовній школі в Яблунові, продовжив навчання в Коломийській гімназії, а далі — в Яблунівській середній школі.