У понеділок, 3 червня, іванофранківці Петро Буяк і Юлія Плисюк виїхали із обласного центру у мотоекспедицію «Дніпром» — до Байкалу».

 

За три дні мандрівники вже дібралися столиці України і нині дадуть прес-конференцію біля пам’ятника Григорію Сковороді.

 

Пара закоханих хоче перетнути географічний кордон найбільшого материка у світі — переміститися з Європи в Азію, познайомитися з кочовою монгольською культурою.

 

Свою подорож Петро і Юля планували більше, ніж рік. Чітко пропрацювали план подорожі, заготували необхідний вантаж і технічно обладнали свій старенький мотоцикл «Дніпро». На відчайдухів чекають Росія, Казахстан і Монголія.

 

“Таки це правда, ми виїхали і позаду — уже перші сотні пройдених кілометрів, можна навіть сказати, подолано 3% нашого шляху (ги, 3%, сміхота!), — ідеться у блозі мотоекспедиції ”Дніпром — до Байкалу!” — А справи чудово! Першого дня ми їхали під невеличким дощем, але цілком безпечно й комфортно. Але перед Тернополем перед нами нависла реально чорна хмара. І помітили світлу лінію, яка потім виявилась стіною зливи. Та нічого, накрились цератою, перечекали — і поїхали далі.

 

А в колясці тим часом назбиралась ціла калюжа води — Петро забув просверлити діри-дренаж:) Нічого, знайшли у Тернополі СТО, просверлили дно, тепер коляска не потоне. Ми проїхали ще трохи по трасі і вирішили шукати місце для нічлігу. День був повний вражень і виснажив морально, хотілося розібратись з думками і гарно поспати.

 

Петро знайшов відмінне місце для ночівлі, дуже затишне, серед сосен, де на галявинці поруч паслились коні, а навколо ріс чебрець. Не втримались, щоб не додати його до чаю. Вийшов дуже запашний!

 

Наступного ранку довго не спали, бо знали, що нас чекають у Житомирі. Не поспішали і приїхали вчасно — гості концерту, що організовувався на нашу підтримку, саме збирались під стінами РокБайкПаб “God’s Garage”.

 

— Хочемо одразу сказати, що прийняли нас просто незабутньо! — пишуть Юля і Петро. — Ми і подумати не могли, що нас тут зустрінуть отак, як давніх друзів, настільки тепло і щиро. Ми розташувались, відпочили з дороги, а люди все приходили і приїжджали. Так приємно було спілкуватися із однодумцями, яким сподобалась наша ідея. Дуже хороший хлопець Сашко приніс нам ляльку-мотанку, яку зробила його дівчина. Ця лялька ще й як достойно зайняла місце у нашій колекції мотанок! Сашко, дуже дякуємо тобі і твоїй дівчині! А далі президент байкерського клубу Gods Squad (які і є власниками цього пабу) оголосив початок концерту! Хлопці-музиканти були дуже цікавими і зробили цей вечір! Це був справіжній панк від Phooey, The Биты і Fatum.

 

У пабі житомиряни влаштували прикарпатцям справжній панко-байкерський відрив. Тим часом, у повному обсязі прибула мотоекіпіровка від нашого партнера — компанії AGVSPORT.

 

— А далі ми трошки поїздили Києвом, зовсім випадково зустріли Юліну сестру Лесю (Леся, привіт ще раз!:)) і чекали наших друзів, які люб’язно приютили нас наніч. Чекаючи, познайомились із ще двома дуже цікавими мотоциклістами. Це просто неймовірно, як швидко люди із мото-руху знаходять спільну мову! — кажуть Юля і Петро. — Із друзями ми трішки подуріли, провели квартирну прес-конференцію і фотосесію. Потренуватись не завадить, адже 6 червня на Контрактовій площі об 11 годині ми чекаємо усіх киян щоб поспілкуватися, попрощатись із столицею і вирушити далі у путь”.

 

8 червня пара повинна бути у Харкові, а наступного дня — перший перетин кордону, пишуть Вікна.