http://jkg-portal.com.ua/upload/images/a/9/znak-pitannjajpg14082015192252_w300.jpg

В другому турі в Івано-Франківську працюватиме та сама кількість виборчих дільниць, що й у першому – 108.

На дільницях у день голосування працюватимуть 1532 члени ДВК. 715 членів подав штаб Руслана Марцінківа, ще 817 – штаб Ігоря Насалика

Буде надруковано 184 555 бюлетенів.

Є вже затверджений зразок бюлетеня і з завтрашнього дня о 8:00 ранку друкарня «Фоліант» розпочне їх друк.

«Сьогодні о 17:00 відбудеться погоджувальна комісія, де буде міліція, директор підприємства, комісія, яку ми створили, і де всі зможуть ознайомитись з бланком, з кількістю бюлетенів і домовитися, щоб завтра о 8:00 ранку підприємство могло почати друк», – повідомила голова Івано-Франківської ТВК Олександра Петрик.

Затрати коштів на друк одного бюлетеня становлять 54 копійки. Вони виділяються з центрального бюджету.

«Тобто державний бюджет виділив на повторне голосування певну суму на Україну і доводять ці гроші до областей», – зазначила Олександра Петрик.

В четвер, 12 листопада, бюлетені мають завезти з друкарні до міської виборчої комісії, а вже 13 листопада, в п’ятницю, ТВК проводитиме видачу бюлетенів дільничим комісіям з 8:00 до 16:55 (кожні п’ять хвилин).

З вчорашнього дня дільничні комісії почали отримувати запрошення, а сьогодні доотримують їх.

Сьогодні їх почали розносити, на їх роздачу є два дні.

Щодо кількості членів комісії від кандидатів, голова ТВК прокоментувала так:

«Звичайні комісії будуть нараховувати по 8, по 7 і по 6 чоловік. Тобто, де більша дільниця, там 16 чоловік, менша – 14 і медичні дільниці – 12. Але у нас так не вийшло, бо один з кандидатів дав на медичні дільниці по двоє людей, а другий – шість».

Олександра Петрик запевнила, що до наступної середи, 18 листопада, результати другого туру виборів будуть офіційно оголошені.

«Єдине, що швидкість остаточного результату залежатиме від дільничних комісій. Вони нам здають, ми робимо електронний підрахунок, відсотки виводити не потрібно лише загальна кількість голосів. Тому результат дізнаємось ще вночі”, – зазначила голова ТВК.