Участь в роботі конгресу беруть більше двох тисяч єпископів, лідерів місіонерських служінь і міжнародних благодійних організацій із 16 країн світу. Гасло цьогорічного форуму «П’ятидесятниця – відповідь на виклики сучасності», пишуть Версії. з посиланням на РІСУ.

З відкриттям конгресу служителів привітали мер міста Львова Андрій Садовий, директор департаменту у справах релігій і національностей Андрій Юраш та міністр культури Євген Нищук.

– Секулярний гуманізм, глобалізаційні процеси, міжнаціональні і міжрелігійні розділення, пропаганда антисімейних ідеологій – усе це ставить церкву перед нелегким завданням – проголошувати істину і водночас залишатися зрозумілою для світу. Не відійти на маргінес, але стояти на передовій суспільних змін з повагою до людської гідності. Впродовж чотирьох днів учасники конгресу обговорюватимуть, якими духовними ресурсами може поділитися Церква християн віри євангельської з сучасним світом і зробити свій вклад у євангелізацію суспільства, – зазначили організатори.