1_2

Перший заступник міського голови Чернігова Микола Миргородський наголосив, що до Івано-Франківська вони приїхали для того, щоб поспілкуватись і запозичити для свого міста щось нове і корисне.

«Ми були у Вінниці та Львові, а тепер приїхали до вас. Добре знаємо про здобутки Івано-Франківської міської ради по розвитку комунального господарства та транспортної галузі. У Івано-Франківську нас зацікавила програма по утепленню будинків, у Чернігові такої немає. Тож приїхали до вас, щоб детальніше дізнатись про особливості даної програми і започаткувати її у нашому місті», – сказав Микола Миргородський.

Координатор проекту «Тепла оселя»  Володимир Стефанків наголосив, що утеплення будинків у місті здійснюється на умовах співфінансування. Такий факт зацікавив гостей з Чернігова, адже вони такої практики не мають. Також Володимир Стефанків звернув увагу на те, що утеплення житлового фонду є складною справою.

«Перш за все треба обов’язково створити громадську ініціативу, яка пов’яже між собою комунальні структури та департаменти. Це потрібно для того, щоб швидше налагодити роботу з мешканцями. За минули рік утеплили понад 10 будинків. Ми побачили, що цей проект потрібний мешканцям і створили консультаційний центр з енергозбереження житлового фонду «Тепла оселя». Там ми надаємо консультації та допомагаємо мешканцям прийняти участь у програмах з енергозбереження на умовах співфінансування», – підсумував координатор проекту.

Володимир Стефанків повідомив, що за 2013 рік у місті утеплили 12 стін дванадцяти будинків. На цей рік є звернення від жителів 12-х будинків, мешканці шести багатоповерхівок уже підписали всі документи і чекають на початок робіт.

Делегація з Чернігова пробуде у Івано-Франківську до завтрашнього дня.

 

1_1

1_2

1_3

1_4

1_5