24-11-baner-fb-ivano-frankivsk

Музиканти обіцяють презентувати нові пісні з останнього альбому “Пси” та виконати найпопулярніші композиції з попередніх альбомів.  Концерт відбудеться о 20-00 в «Panorama Pub» (вул. Північний бульвар,2а), пишуть Версії.

Окрім цього у Івано-Франківській книгарні «Під лиликом» (вул. Шевченка, 12), о 16-00 в відбудеться відкрита прес-конференція, присвячена «ПСИхотуру», під час якої представники ЗМІ та усі охочі зможуть поспілкуватися з учасниками ЖіС та долучитися до акції підтримки українських політв’язнів.

Навесні цього року «Жадан і Собаки» видали четвертий студійний альбом “Пси”. Слухачі та критики сприйняли його як розвиток колективу до принципово нового рівня. Інтенсивна робота над релізом тривала близько півроку. Запис і зведення відбувалися на п`яти різних студіях Києва та Харкова. Над мастерингом працювала команда легендарної студії «Abbey Road» в Лондоні. Десять треків вражаюче різної проблематики, що концептуально об’єднані питанням вибору між страхом та любов’ю. Музичні критики схвально оцінили альбом та охарактеризували його «апокаліптично жорстким та біблійно-безкомпромісним»,  як за змістом, так і за якістю звучання.

Направду, весь 2016й рік став для гурту винятково успішним і насиченим. «ЖіС» встигли, окрім альбому, створити саундтрек до фільму “Любові стане на всіх”. Також спробували себе в екстравагантній постановці “Тичина, Жадан і Собаки” Вірляни Ткач (режисерки Нью-Йоркського театру “La mama”), відіграли на більшості масштабних фестивалів країни: «Бандерштат», «ЗАХІД», «Імпульс», «Razomfest» та ін., двічі зібрати повні зали найкращих столичних клубів – «Atlas» і «Sentrum».

Власне, така інтенсивна зайнятість після виходу альбому і спонукала ЖіС завершити рік всеукраїнським туром, напередодні старту якого, музиканти оприлюднили абсолютно нову композицію “Ракети”. Сергій Жадан коментує: “Пісня вийшла ліричною та серйозною водночас. Місцями вона звучить дещо меланхолійно, але любов і надія перемагають. Аналогічні настрої притаманні усій актуальній концертній програмі. Ми вкотре вирушаємо в тур, оскільки нам важливо говорити про час, в який ми живемо, про країну, яку ми любимо, з людьми, чиї увага та реакція для нас завжди багато означає.”

Варто зазначити, що за ЖіС невипадково закріпився статус гурту з дуже активною громадською позицією – традиційно їхні поїздки мають соціальну (благодійну) складову. Цього разу кожен концерт «ПСИхотуру» стане частиною великої акції «Подаруй Саші зустріч із мамою», метою якої є допомогти мамі українського політичного в`язня з Криму – Олександра Кольченка – відвідати сина. Під час виступів та супутніх заходів відбуватиметься збір коштів та різноманітні масові акції на підтримку Сашка. (Нагадаємо, що Олександр наразі відбуває в незаконне ув’язнення в Росії згідно вироку про 20 років суворого режиму).

Слідкувати за перебігом акції та результатами акції «Подаруй Сашку побачення з мамою» можна в нашому міні-блозі на порталі “Новое Время“: https://goo.gl/kSIZ0lhttps://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fgoo.gl%2FkSIZ0l&h=CAQG2pJlE&enc=AZMpeAOSluGFFuZi6Fl7MRhFmPf_VWlEXjbg3BSIUNQi9l8a1G4SrL591OIN4tWWk&s=1

Інформаційний партнер події у Івано-Франківську – телерадіокомпанія “Вежа”.

Усі актуальні новини в нашій фб-спільноті:facebook.com/ZhadanDogs/
Фото-блог в instagram: instagram.com/zhadanisobaki/
Відео-канал: youtube.com/user/jhadandogshttps://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2Fjhadandogs&h=3AQG6At9X&enc=AZOBMd81VEdTOuhwaMNBV34CZpBnUwVsZu6KTD9_WUnCeNLfHoVIMwqldKKnTDasyw&s=1

https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2Fjhadandogs&h=3AQG6At9X&enc=AZOBMd81VEdTOuhwaMNBV34CZpBnUwVsZu6KTD9_WUnCeNLfHoVIMwqldKKnTDasyw&s=1

З усіх організаційних питань, партнерства та для акретитації звертатись

до Anaid Agadjanova – концертний директор “Жадан і собаки” – 8 063 263 68 30 anaid.agadjanova@gmail.com