1

Усім добре відомо, що, на жаль, останнім часом на перших шпальтах іноземних засобів масової інформації про Україну пишуть лиш у контексті військової агресії з боку Росії.

А от тема України як партнера в економічній галузі відходить далеко на задній план. Саме ця конференція і стала першою сміливою спробою повернути потік інформації про Україну в інше русло, показати, що в нас є чимало зацікавлених людей і не менше можливостей взаємовигідно співпрацювати з європейцями в економічних питаннях.

Організували цю зустріч мерія Жешува на чолі з президентом міста ТадеушомФеренцомта лізингова компанія «OctogroupSpółka z o.o»на чолі із президентом компанії Андрієм Корнієком, під патронатом Почесного консульства України в Жешуві.

Директори, власники, топ-менеджери великих і середніх підприємств із Києва, Харкова, Луганська, Дніпропетровська, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Львова та Івано-Франківська мали можливість довідатися про перспективи співпраці з європейськими фінансовими та інвестиційними фондами, лізинговими компаніями та банками.

Були на конференції й чимало посадовців — як із польського, так і з українського боку. Від Прикарпаття —заступник голови ОДА Любомир Слободян, заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Панасюк, мер Долини Володимир Гаразд, депутат Івано-Франківської міської ради Ростислав Кукурудз.

Були тут чиновники і з інших українських міст. Так, для прикладу, заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко та заступникмера Вінниці Валерій Коровій висловили неабияку зацікавленість до обговорених на конференцій питань і перспектив, які з них випливають.

Треба додати, що вагомий внесок у налагодження добрих зв’язків із Європейським Союзом зробив лідер «УДАРу» Віталій Кличко. А ще він підготував президенту ЖешуваТадеушу Ференцу приємний невеликий сюрприз —особисто передав боксерські рукавиці з власним автографом та найкращими побажаннями.

Президенту Жешува їх урочисто вручили члени Івано-Франківської міської організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка— Андрій Корнієнко, Віталій Вербовий, Віталій Гоголь і Геннадій Чудак.

Тадеуш Ференц був надзвичайно приємно вражений, адже у минулому він сам очолював боксерський клуб. Пан Ференц підкреслив, що завдяки таким заходам співпраця між європейським та українським бізнесом виходить на якісно новий рівень і, звісно, висловив свою всебічну підтримку її розвитку.

Зі свого боку Андрій Корнієнко наголосив, що політична партія «УДАР» Віталія Кличка, як і заявляла, продовжує бути європейською політичною партією, метою якої є входження України до Євросоюзу. Організація таких заходів наближує Україну до ЄС та пришвидшує її інтеграцію в європейські структури.

Зачіпка

Ця конференція стала першою сміливою спробою повернути потік інформації про Україну в інше русло