grivni-groshi

Це випливає з тексту законопроекту №5000, розміщеного на сайті парламенту.

1

Раніше “Прокурорська правда” писала, що бюджетом на 2016 рік всього на потреби Генеральної прокуратури України виділено 3,3 мільярда гривень, з яких 2,2 мільярда передбачено на оплату праці співробітників.

При цьому проектом державного бюджету на 2017 рік відповідно до законопроекту, підготовленого на початку осені до першого читання, передбачалося фінансування органів прокуратури на рівні 4,65 мільярдів гривень, з яких 4,54 мільярда – кошти для ГПУ, регіональних і місцевих прокуратур, а 105 мільйонів гривень – фінансування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це пишуть Версії з посиланням на Прокурорську правду.

При цьому на оплату праці співробітників ГПУ, регіональних і місцевих прокуратур передбачається виділення 3,2 мільярда гривень, а на зарплати співробітників САП – близько 70 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що з урахуванням внесених виправлень до головному фінансовому кошторисі країни на 2017 року передбачалося збільшити видаткову частину на наглядове відомство. Зокрема, фінансування ГПУ передбачалося збільшити додатково на 638,8 мільйонів гривень (з яких на оплату праці передбачається пустити 523,6 мільйона гривень), також бюджетними правками також пропонувалося збільшити фінансування САП на практично 14 мільйонів гривень, з яких на оплату праці пустити 11 , 47 мільйонів гривень.

В кінцевому варіанті бюджету-2017, який був доопрацьований урядом з урахуванням правок, і розгляд якого очікується на початку грудня 2016 року, загальна сума фінансування органів прокуратури закріплена на рівні 5,01 мільярда гривень, з яких 4,89 мільярда пропонується пустити на утримання і функціонал безпосередньо главку ГПУ, регіональних і місцевих прокуратур, а 119,4 мільйонів гривень – це кошти для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зарплатний фонд ГПУ пропонується встановити на рівні в 3,47 мільярда гривень, САП – 109,5 мільйонів гривень. Таким чином підсумковий зростання витрат на наглядове відомство в порівнянні з 2016 роком складе 52%.

2