Довелося мені з друзями з міст Прилуки та Кременчука побувати в урочищі Шандра Долинського району..

Деякі з них вперше приїхали в Карпати і їм дуже цікаво було відвідати заповідні місця. Отож разом з товаришем Стефанишином Дмитром ми повезли своїх гостей на природу. Прибувши на місце, яке я неодноразово відвідував в минулі роки, я був глибоко розчарований. Повсюди було розкидане сміття, що складалося з пластику, поліетиленових кульків, паперу, скляної посуди та залишків продуктів. Мені було стидно перед гостями. Їм також було незручно переді мною. І свій відпочинок ми почали з прибирання.

Шановні Долиняни! Невже ми не можемо прибрати за собою після відпочинку на природі? Чи хтось думає, що відпочиває останній раз? А хоч би й так, але, після вас прийдуть ваші діти, друзі, знайомі і перше питання, яке в них виникне, які індивіди тут відпочивали, що залишили за собою гори сміття? Давайте поважати одне одного. Нехай кожен, хто читає ці рядки, зробить собі іспит совісті. Чи завжди він за собою прибрав? Чи зробив зауваження компанії, яка відпочиває поряд і засмічує довкілля?

Поважаймо себе, дбайливо ставмося до чудової карпатської природи, створеної Господом, будьмо гідними великої сім’ї європейського співтовариства та патріотами України, – написав Юрій Роп’яник‎.

Світлина від Юрія Роп'яника.

Світлина від Юрія Роп'яника.

Світлина від Юрія Роп'яника.