У престижному конкурсі змагалися співаки з 15 країн світу. Україну презентував Святослав Винник,  інформує прес-служба Долинської міської ради, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Він привіз відразу чотири нагороди. Став не лише лауреатом першої премії в категорії ЮНІОР (від 20 до 24 років), а й одержав премію від члена журі, італійського оперного співака і педагога Антоніо Каранджело за найкраще виконання арії з опери Дж. Верді (виконав арію Жермона з опери “Травіата” з симфонічним оркестром), а також приз глядацьких симпатій і титул абсолютного переможця конкурсу 2017 року.

Чеські газети OperaPlus і HaloNovyny писали тоді, що “22-річний баритон з України  виглядав дуже добре. Володіє надзвичайно звучним, рухливим, барвистим, мужнім голосом, блискуче поставленим, з широкою кантиленою, природною артикуляцією і правильною  вимовою. Навіть в конкуренції зі старшими конкурсантами (категорія “Опера” від 25 до 35 років) він виглядав надзвичайно добре. Львівський співак дуже технічний і дає перспективні надії”.

Це не єдиний успіх хлопця на конкурсах міжнародного рівня. Святослав Винник – лауреат першої премії Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Литовська феєрія” у Вільнюсі, другої премії Міжнародного вокального конкурсу “Impreza. Опера в мініатюрі” в Кам’янець-Подільському, дипломант  Мінського  міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів.