1

18 жовтня повинно було відбутися судове засідання про визнання не чинними рішення сесії Івано-Франківської міської ради про погодження межі між м. Івано-Франківськ та с. Вовчинець.

Справа в тому, що на межі Івано-Франківська і села Вовчинець розташована ділянка площею 6,22 га, на якій знаходиться гаражі членів кооперативу “Соколи”. Рішенням міської ради про погодження меж у 2013 році без відома членів гаражного кооперативу цю ділянку включено в межі села Вовчинець, – пишуть Версії.

Представники ГК “Соколи” стверджують, що при погодженні меж були досліджені не всі матеріали. Крім того, членами гаражного кооперативу “Соколи” зареєстровані права власності на гаражі саме в Івано-Франківську по вулиці Вовчинецькій, 225.

18 жовтня 2016 року в Івано-Франківському міському суді суддею Бородовським С.О. повинна була слухалася справа про визнання не чинними рішення сесії Івано-Франківської міської ради про погодження межі між м. Івано-Франківськ та с. Вовчинець.

Проте, до суду надійшло клопотання про перенесення розгляду судової справи.

Результат пошуку зображень за запитом "роман жирун"
Оскільки суд першої інстанції не залучив до розгляду справи ГК “Соколи”, члени цього гаражного кооперативу подали апеляційну скаргу. Тож для того, щоб витримати всі процесуальні вимоги суд було перенесено”, – прокоментував адвокат ГК “Соколи” Роман Жирун.

В результаті, суд перенесли на 10.00 год. 23 січня 2017 року.

Нагадаємо, раніше власники гаражів у ГК “Соколи” подали електронну петицію до влади м. Івано-Франківська в якій просили скасувати рішення Івано-Франківської міської ради від 08.08.2013 року № 1191-37 та повернути землю по вулиці Вовчинецькій, 225 в комунальну власність міста Івано-Франківська.