2 (2)res

Як заявив гендиректор чемпіонів України донецького “Шахтаря” Сергій Палкін, у команді розглядають можливість тимчасово тренуватися та грати домашні матчі у іншій області. На цьому наполягають і гравці і тренер Мірча Луческу.

Єдиним обласним центром, який наразі не має професійної футбольної команди залишається Івано-Франківськ. Тамтешнє “Прикарпаття” кілька років тому припинило існування через проблеми з фінансами. З того часу місцеві футболісти виступають в чемпіонаті області.

Як інформує “За збручем, донецьким футбольним функціонерам варто розглянути варіант тимчасового переїзду до Івано-Франківська. Місцеві глядачі забезпечать аншлаг на трибунах, поруч мальовничі Карпати, де можна проводити тренування та оздоровлення спортсменів. Також у сусідньому з Тернополем облцентрі є діючий аеропорт, з якого “Шахтар” зможе літати на гостьові зустрічі. Для виступів у Лізі чемпіонів, які розпочнуться для дончан у вересні, цілком підійде Львів-Арена. Цей стадіон УЄФА рекомендувало для міжнародних матчів, на відміну від стадіонів Сходу, де триває антитерористична операція.

Якщо гірники знайдуть інше місце для виступів, то Івано-Франківськ може прийняти інші професійні команди Прем’єр-ліги – “Іллічівець”, “Зорю” або “Металург”. Федерація футболу запланувала початок наступного національного чемпіонату на 26 липня.