bizhentsi

Журналіст «Галицького кореспондента» зустрівся з 60-річною мешканкою Донецька Тетяною Михайловою, яка, як і інші переселенці, отримала повідомлення про негайне виселення. Вона розповіла, що договір про тимчасове безоплатне надання житлового приміщення був підписаний строком на один тиждень (із 15 до 22 серпня). Проте, за взаємною згодою сторін, договір було продовжено до 22 вересня.

 

«Ми не розуміємо причини виселення, адже договір продовжено до 22 вересня. Ймовірною причиною його продовження слугував той факт, що зі мною проживає 88-річна бабуся. – зазначає Тетяна Михайлова. – Утім сьогодні до мене постукала адміністратор готелю і повідомила, що до 15 години ми маємо звільнити кімнату і нас із незрозумілих причин перевезуть у Буртштин».

 

За її словами, особисто до неї ніхто не телефонував з координаційного центру, що розташований у НД «Просвіта», що у Івано-Франківську. «Я намагалася дізнатися причини виселення, набравши номер гарячої лінії, де діє пункт допомоги біженцям, втім нічого конкретного дізнатися не вдалося. Не знаємо що нам робити зараз, збирати речі чи чекати роз’яснень з «Просвіти».

 

«Галицький кореспондент» слідкуватиме за подальшим розвитком подій.