Нагадаємо, 22 травня на горі Шпиці зі скелі впала та смертельно травмувалася 58-річна мешканка Франківська. Її донька опублікувала останні фото матері та написала зворушлий пост.

“Мені здається, мама приходить в фейсбук, до всіх тих хороших людей, з якими її познайомили Карпати… чи стежки життя…І навіть, я їй туди пишу, коли хочеться порозмовляти з нею:).. Безмежна вдячність всім, хто в цей важкий час підтримує… Я не знайшла в собі сили додивитися відео, не знайшла сили розібратися в ситуації, мене навіть не хвилює питання, як так сталося, що вона полізла на Шпиці… Я її розумію.. Я також в свій час хворіла Карпатами… А зараз я зрозуміла, що любов до них лише збільшилася, бо тепер гори – це можливість побути ближче до мами… Її емоції назавжди там…Дуже хочу подякувати людям, з якими випадкове життя відправило в її останню мандрівку.. Переглядаю фото і помічаю, що вона світиться від щастя… Це були надзвичайно щасливі два дні її життя…) Надзвичайно велике дякую всім тим хто був з нею поруч в останні години її життя, хто ризикуючи власним здоров’ям транспортував її до низу… Хто робив те, що на його думку було важливим…Ті для кого ця ніч, мабуть була довшою і темнішою за мою…Чоловіки, чиїх імен, я навіть не знаю… Якось покажіть мені, те місце де вона зірвалася вниз.. І інше -де її серце зупинилося… І зв”яжіться, зі мною…

На жаль, гори не пробачають ні найменшої необережності.. Бережіть себе, хоча б для своїх рідних… В пам’ять, про ту, яка любила гори більше за життя.. Спочивай в мирі і з Богом моя рідна!”, – пише Oleksandra Musiatovska.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!