Результат пошуку зображень за запитом "видатні українці канади конкурс"

Майже півроку тривав конкурс «Видатні українці Канади», започаткований канадсько-українською освітньою громадською організацією O.W.L. – Open World Learning.

В  конкурсі взяли участь понад 500 українських старшокласників та студентів зі всіх куточків країни. Визначення переможців проходило у кілька етапів. Зараз 12 переможців вже готуються до незабутньої освітньої подорожі в Канаду, пишуть Версії з посиланням на “Український Ванкувер”.

Для участі в конкурсі, присвяченоу 125-річчю перших українських поселень в Канаді та 150-річчю Незалежності Канади, учасникам необхідно було представити власний відеосюжет про долю одного з видатних українців, який зробив вагомий внесок в життя та розвиток країни кленового листа.

Одинадцятикласниця Ірина Дідич з села Стрільче Івано-Франківської області стала одним з переможців конкурсу. Героїня її конкурсної історії – Люба Гой.

Ірина Дідич має великий досвід участі та перемог в олімпіадах з географії, екології, математики, інформатики. А ще займається в літературних підліткових школах, в таборах фотографії та музики.

“Я донька Героя Небесної Сотні. З ранніх років допомагала батькам в організаціях екологічних акцій, у волонтерській роботі, зокрема під час Революції Гідності та АТО. Захоплююся туризмом (походи в гори, сплави по річках, туристичні табори та вишколи), подорожами (нові міста, нові країни), фотографіями, книгами (фентезі forever) та й, в принципі, будь-чим, що може прикрасити моє життя. Мрію стати прикладним лінгвістом”, – розповідає Ірина.