Всю цю допомогу українська діаспора зібрала для військових АТОпишуть Коломийські вісті.

Про проблеми бійців парафіяни дізналися з повідомлень в інтернеті та зв’язалися з волонтерами Коломийського міськрайонного штабу Координаційного центру швидкого реагування.

 

За словами голови штабу Любомира Глушкова, для бійців АТО зараз важлива будь-яка допомога, тим паче із закордону. Українці виснажені, бо фактично вже рік забезпечують захисників всім необхідним – спочатку на Майдані, а потім на сході України. Також через так званий режим припинення вогню на Донбасі кошти на допомогу армії стали жертвувати менш активно, кажуть волонтери.

 

«Їм трохи важко надавати допомогу. Але попри це, знаходяться такі активні люди, волонтери, які роблять все можливе для того, щоб наші військові все-таки отримали необхідну допомогу, – розповідає Любомир Глушков. – З Координаційним центром безпосередньо зв’язався настоятель парафії УПЦ КП «Всіх святих землі Української» у місті Брага, протоієрей Дмитро Ткачук. Він запропонував свою допомогу українським військовим та одразу відправив зібрані парафіянами речі до Коломиї».

 

Теплий одяг, продукти довготривалого зберігання, засоби гігієни та молитовники вже цього тижня волонтери повезуть у зону бойових дій для українських військових. Любомир Глушков зізнається: хоче передати речі нашим захисникам прямо у руки.

 

Жіночий одяг та дитяче харчування, які пожертвували парафіяни з Португалії, передадуть переселенцям у Червоний Хрест.

 

У штабі розповідають, що зараз потреба в амуніції стала менш гострою. Але «утеплення» бійців цілком залежить від простих громадян.

 

Останніми днями з похолоданням коломийці почали знову приносити необхідні речі та кошти військовим. Найбільше, за словами волонтерів, допомагають пенсіонери.