remont_dorig

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг області.

На нараді були присутні наступні керівники: перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації  Володимир Семко, начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Юрій Чорнописький та його заступник з фінансово-економічних питань Олександр Голод, директор ДП “Івано-Франківський облавтодор” Михайло Павлюк, начальник Івано-Франківського ВКП ДП “Укрдіпродор” Михайло Новосільський.

Для покращення транспортно-експлуатаційного стану вищевказаної автомобільної дороги було досягнуто ряд домовленостей.

Найперше провести першочергові роботи по ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський в межах селища Ворохта (5,9 км) за рахунок коштів експлуатаційного утримання автомобільних доріг.  Також в 10-денний термін затвердити та погодити з громадою селища Ворохта графік виконання робіт по даному об’єкту на 2014 р.  Крім того, громада може самостійно здійснювати контроль за ходом та якістю виконання робіт.

Паралельно з виконанням даних робіт буде виготовлятись проектно-кошторисна документація на поточний середній ремонт автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський в межах селища Ворохта (5,9 км) і відповідно даний об’єкт буде включений в план фінансування 2015 р.

“Всі роботи буде виконано якісно та в строки, які будуть погоджені в графіку виконання робіт” – запевнив Юрій Чорнописький.