Якщо ми хочемо будувати міжнародний пункт пропуску на українсько-румунському державному кордоні Шибене — Поеніле-де-суб-Мунте, то туди потрібна дорога — 40 км.

Врахуймо, що дорога непроста, адже це високо в горах, з серпантинами, зі складними кліматичними умовами. Та вже є інвестор, який згоден взятися за таке будівництво. Про це повідомив голова ОДА на минулому тижні в Яремче, де проходив круглий стіл з перспектив відкриття такого пункту перетину кордону

До листопада планується завершити виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва (реконструкції) дороги у рамках проекту “Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с. Зелене) Верховинського району та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш Румунія”, який виконує Агентство з розвитку приватної ініціативи у партнерстві з ОДА за фінансової підтримки Європейського Співтовариства в межах Програми прикордонного співробітництва Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна 2007-2013.