“Отже, панове: бітумоварка з’явилася перед моїм будинком – значить невдовзі будуть бабло тут “варити”.

І вкотре готують ямки, засипаючи їх товченою цеглою. Я задав конкретне питання чинушам з міськвиконкому, які з нудьги флудять у фейсбук-групі “Комуналка” – скільки коштує кубометр асфальтної суміші?

Бо хочу хоч приблизно знати фінансову мотивацію тих піар-асів, які щороку (а деколи і кілька разів на рік!) латають ці ямки на повороті вулиці Бельведерська-Ленкавського. Не дочекався відповіді я у тотій флуд-групі, тому роблю банальне припущення, що дорожньо-асфальтна мафія квітне у Франківську саме від непоінформованості мешканців у питанні, чому вигідно НЕ РОБИТИ капітальний ремонт, а вигідно лишень ямковий, зате регулярний.

Я трохи притомився повсякчас звертати увагу нашої високопатрійотичної міської влади, що негоже принижувати ім’я Ленкавського, тому краще переіменувати вулицю назвою того, кого заслужено треба принижувати. Адже це так природньо, коли водій чи пішоход, бачачи і відчуваючи ями на цій злощасній вулиці із порядним і патріотичним ім’ям, де знаходиться відомий у західному регіоні консульський центр, куди щодня навідуються сотні людей за отриманням шенгенської візи, – щиро матюкатиметья і асоціюватиме назву вулиці із негативними спогадами про глибочезні ями на ній. Нагадаю, що ідеолог бандерівської ОУН Степан Ленкавський у своєму безсмертному Декалозі Українського Націоналіста колись написав: “Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.” Тому пропоную тих піар-асів, які знову займаються горе-ремонтом, засипаючи ями на дорозі товченою цеглою, крадучи таким чином наші з вами гроші з міського бюджету,нібито як справжній ремонт дорожнього покриття – цього разу нарешті сприймати як ворогів Нації і відповідно покарати, як закликав до цього безсмертний автор Декалогу. Для початку – хоча б спаленням цієї нещасної допотопної бітумовозки, як попереджувальний знак. ))))

А я би цей Чин висвітлив у ЗМІ, як “громадянську акцію прямої дії”… Звичайно, жарти жартами, але глибоко нешановані мною представники дорожньо-асфальтної мафії: згляньтеся над світлим ім’ям Степана Ленкавського і зробіть врешті-решт НОРМАЛЬНИЙ ремонт цієї вулиці! Не будьте піар-асами! А я, в свою чергу, про вас щось позитивне напишу… ))) ТИДИ-И-ИЩ!” , – написав Руслан Коцаба

1 2 3 4 5