rozmitka

За його словами, перші експериментальні зразки такої дорожньої розмітки мешканці міста уже можуть бачити і оцінити на капітально відремонтованих у 2014 році вулицях, а з наступного року для івано-франківських доріг це стане нормою.

«За зиму ми хочемо встигнути зробити якнайбільше нових проектів схем організації дорожнього руху і дорожніх розміток на вулицях міста, які на наше замовлення виготовляє проектант з Німеччини, – каже “Західному кур’єру” М.Смушак. – І з наступного року будемо наносити лише дорожні розмітки європейського зразка. Бо так, як у нас, дорожні розмітки не наносять уже ніде».

М.Смушак також зауважив, що наступного року департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку має намір оголосити конкурс на виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки. І не фарбою, яка стирається за півроку, а довговічнішим пластиком.

«Звичайно, ми б хотіли, щоб дорожня розмітка наносилась пластиком. Так, це у тричі дорожче, ніж фарбою, але й тримається така розмітка на дорогах значно довше», – наголосив керівник комунального департаменту.