Одразу скажу, питання про моральні якості гостей опустимо, хоча вони набагато більш промовисті ніж манера вдягатися. Виключаємо мозок, отримуємо візуальне задоволення.

“По улица ходила большая Крокодила…”

 

Ганна Герман не зрадила своєму вишуканому смаку. Цікаво що перед інавгурацією вона обіцяла, що що її вбрання буде символічним: «На інавгурацію попереднього президента Януковича я одягла вишиванку, щоб показати, що я завжди буду підтримувати захід України. А ось тепер думаю надіти щось, що символізує схід України, щоб показати, що я завжди буду захищати меншість. Що – поки не знаю, треба добре подумати”.

Нє, не лякайтеся, на інавгурацію вона вдяглася не в пакет для сміття, а навпаки в біле. Мабуть це мало символізувати голуба миру, але вийшло як завжди.

Я не дивуюся, що у нас не складається з економікою. У дам ж такий бюджет на вбрання, а виглядають вони все одно не дуже. Ще вже казати про цілу країну. Одним словом, якщо описувати всю цю інаугураційну тусівку коротко, то хай буде “Коли Шанель не прикрашає”.

Ну от, наприклад, Бахтєєва в шанелях виглядає не набагато краще за даму у джинсових бриджах. “Породу” не приховаєш.

Ось відчайдушна жінка наважилася прийти в простирадлі.

Блін, як псує картину цей джип. Як би органічно Єфремов виглядав виходячи з маршрутки. Вона йому відверто до лиця, час пересідати.

Чоловік Гереги виглядає так ніби втік з “хору мальчиків-зайчиків”.

Поєднання малюнку на краватці і піджаку Табачника діє на організм цікавіше ніж ЛСД.

Ще трохи і у нас таки буде свій Елвіс.

Ірина Бережна. Таке враження, що її катували зацементувуючи ноги, але вона втекла і тепер так ходить.

Ще одна улюблениця. Не зразу зрозуміло чи зняла жінка перед виходом в люди бігуді чи ні. І намисто від цього не відволікає.

Зате прикрашає золото! Золота багато не буває.

Жаль, не видно вбрання Руслани, але здається вона прийшла в сценічному костюмі.

Знаєте, що я зрозуміла? Що золота багато не буває, а от вишики навпаки. Я розумію це зараз тренд, але часом  вишиванки виглядають ну надто перевантаженими. У всьому ж добре міра, навіть в демонтраціх патріотизму, чи не так?

Латка на латці. Сорочку робили з усього вишитого, що знайшли вдома.

І навіть коли майже повністю вишита блузка виглядає майже стримано треба обов’язково додати бант.

Моя ти квіточка!

Ну і ще кілька дивних екземплярів.

Якщо діадема, то ще й намисточко, якщо намисточко, то ще й шалик. Невтримна тяга до прекрасного.