Мешканці Коломиї вкотре піднімають тему вивозу сміття в місті. Цього разу співставляють майданчики, які обслуговують дві компанії – АВЕ Коломия та «911 Коломия».

«І знову про “наболіле” – про сміття, яке зовсім не вписується ані в приставку до “Коломия -туристичне місто”, ані “Коломия – писанкове місто”! Там, де голови ОСББ на своєму місці (Яворницького, 20), – організовано і прибирання прибудинкової території, зроблено майданчик для чистих, охайних баків від філії “АВЕ-Коломия”, в інших місцях, де прибиранням займається фірма Федорук Назара “911 Коломия”- просто жах! Навколо баків – купи сміття, листя, гілок! До речі, тендер на озеленення, куди входить і обрізка дерев, а отже, і вивіз обрізаних гілок, – виграло сумнозвісне КП “Житлоінфоцентр”, яке вже давно звикло збирати з коломиян кошти і не надавати оплачені послуги! Та у них, очевидно, головний девіз “поробити недороблене”. А от вивозом листя повинно зайнятись КП “Полігон Екологія”, у якого той же самий девіз! Ну і наостанок! Навпроти Коломийського відділення УЕГГ (газконтори) взагалі ШОК (!) – “безхозне” стихійне сміттєзвалище, яким повинна зайнятись Коломийська міська рада!!, – йдеться в дописі Олександри Базюк.

Світлина від Олександри Базюк.Світлина від Олександри Базюк.Світлина від Олександри Базюк.Світлина від Олександри Базюк.

Світлина від Олександри Базюк.

Світлина від Олександри Базюк.

Світлина від Олександри Базюк.