За безкоштовний капітальний ремонт приміщень у всеукраїнському благодійному проекті «Моя школа» змагаються дві школи з Франківщини – Верховинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів та Старокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

За підсумками загального голосування з 78 українських шкіл виберуть одну, якою влітку 2017 року займуться професійні дизайнери.

Проект запустив інтернет-журнал FAQinDecor, спільно з провідними українськими дизайнерами і фахівцями в різних областях. Його метою є виконання капітального ремонту однієї з загальноосвітніх шкіл України. Кошти на ремонт школи збиратимуть серед спонсорів, через краудфандинг та на благодійних вечорах.

Голосування почалося 20 жовтня і триватиме до 19 грудня. Переможця проекту оголосять 25 грудня.

«Якщо мислити ширше – даним проектом ми хочемо запустити процес реформування освітнього простору в Україні», – заявили організатори. – Кожен відвідувач може проголосувати за необмежену кількість шкіл, але кожної з них він може віддати тільки один голос. У результаті голосування ми визначимо школу, якою займеться команда з найкращих дизайнерів країни. Переможцем стане та школа, що отримає найбільшу кількість голосів».

Проголосувати за прикарпатські школи можна за посиланнями: Верховинська школа-інтернат  та  Старокутська школа 

Проект реконструкції школи мають представити 25 березня, а ремонт проводитимуть із червня по серпень 2017 року, щоб у новому навчальному році діти прийшли вже в «нову» школу.