news-image: В Івано-Франківській ОДА позапланово «люструють» двох нових керівників
 Від початку дії нового закону України «Про очищення влади» в усіх державних установах заплановані перевірки посадовців на відповідність до норм законодавства. Кореспондент «Бліц-Інфо» вирішив поцікавитися, як проходить «люстрація» у «владних кабінетах».

Так, згідно отриманої відповіді, з початку дії закону було звільнено вже трьох керівників – Василя Бруса з посади директора департаменту агропромислового розвитку, Григорія Івасишина із заступника голови цього ж департаменту та Василя Сеніва з посади директора департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури. Адже всі вони займали високі посади у період з лютого 2010 року до вересня 2013 року.

Окрім того, згідно постанови КМУ, голів місцевих держадміністрацій перевірятимуть з листопада 2014 року до лютого 2015 року. Їх заступників з березня по травень наступного року. Решту ж протягом червня 2015 року і до грудня 2016 року. Відтак, на розгляд вже направлені документи тринадцяти голів РДА Прикарпаття.

Цікавим, є те що, поза планом перевірок проводиться перевірка щодо двох новопризначених керівників структурних підрозділів Івано-Франківської ОДА.