Герої посеред нас. Як двоє франківських студентів вночі врятували життя чоловікові без свідомості

Про випадок повідомив водій карети швидкої допомоги Степан Лопушак.

Тієї ночі він отримав виклик про чоловіка, який лежить на вулиці Дудаєва.

“О 3 годині поступив виклик на 103, що на вул.Дудаєва лежить людина. На вулиці мороз -3, ще на додачу і вітер, що робить погоду дуже холодною. В кінці вулиці побачили двох хлопців, один з яких махав рукою куди їхати і був без куртки, лиш у футболці, а інший біля того хто лежав. На землі лежав хлопець, з розбитою головою, під головою була куртка. Як виявилось, хлопці вийшли когось зустріти і знайшли цього лежачого, подзвонили на 103, один з них зняв з себе куртку і постелив під голову хворому. Постраждалого доставили в лікарню на вул.Матейка, чекаємо поки зашиють голову. Через хвилин 30-40, а це вже було 3 годин 48 хв ночі, хлопці прийшли в лікарню пересвідчитись, чи вижив хворий. Взяв у них номер телефону і пообіцяв, що передзвоню і все їм скажу, де залишиться хворий. Хочу сказати велике дякую цим хлопцям і їхнім батькам за їхню чуйність і людяність, побільше б таких. Фото зроблено в коридорі лікарні на вул.Матейка. Хлопці вчаться на меблевиків, родом з Галицького району, с.Хохонів. Ще раз дякую цим героям, що спасли незнайомця від ймовірної смерті”, – написав водій.

У коментарі він додав, що потерпілий був нетверезим. Лопушак переконаний, якби хлопці не подзвонили на “швидку”, чоловік б за тієї погоди міг не вижити. Також його вразило переживання студентів про травмованого, до якого вони навіть прийшли у лікарню.

У патрульній поліції підтвердили, що факт виявлення пораненого чоловіка мав місце. Тієї ночі на колії, що на Дудаєва, виявили 20-тирічного молодика. Згодом з травмою мозку його перевели в обласну клінічну лікарню, пишуть Версії з посиланням на Галку.