Завершився Кубок УДЮФЛ среди юнаків 1997 року народження. Без сумніву, кращим серед усіх був івано-франківський “Ураган”, який всю турнірну дистанцію пройшов на одному диханні, перемігши у всіх матчах. Загалом до курортного міста Коктебель з’їхалися п’ять команд з різних куточків України – ДЮСШ “Амвросіївка” (Амвросіївка), ДЮСШ №25-“Легіон ХХІ” (Київ), “Моноліт” (Харків), МФК “Вінниця” (Вінниця), ДЮСШ “Ураган” (Івано-Франківськ).

Боротьба за Кубок Ліги тривала з 15 по 19 червня й проходила за коловою системою. Приємно, що підопічні Володимира Слободяна та Івана Данилишина зуміли перемогти в кожному з матчів групового етапу і заслужено вийшли до фіналу турніру.
У вирішальному матчу івано-франківці зустрілися з харківським “Монолітом”. Матч видався дуже напруженим, адже в першому таймі відкрити рахунок не пощастило жодній з команд. На початку другого тайму “ураганівці” двічі зуміли втілити свою перевагу у забиті м’ячі, а невдовзі рахунок і взагалі став розгромним. Голи влітали різні і на будь-який смак – 4:0 на користь “драконів”.
Харків’яни намагалися виправити становище і вдалися до гри з п’ятим польовим. Спочатку саме така тактика дозволила їм один м’яч відіграти, однак останнє слово все ж було за франківцями, які наприкінці ще двічі вразили порожні ворота. У підсумку 6:1 на користь ДЮСШ “Ураган”.