Результат пошуку зображень за запитом "франківська міська рада магас"

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Стефана Магаса.

На момент заповнення декларації обранець вказав, що мешкає в Івано-Франківську та тимчасово не працює, пишуть Версії.

Стефан Магас задекларував 4 земельні ділянки в Яремче, загальною площею 6000 м².

Також депутат є власником житлового будинку в Яремче, квартири в Івано-Франківську та 4 нежитлових приміщень, площею від 40 м² до 299 м². Ще одним нежитловим приміщення володіє дружина Олена.

А от квартира площею 93,5 м² перебуває у спільній власності депутата, його дружини та дітей. Кожному належить по 25%.

Депутат від «Батьківщини» задекларував один гараж та три автомобілі – Audi 100, Volkswagen Passat та Toyota Land Cruiser Prado. Однак, як пояснив Магас активістам руху ЧЕСНО , наразі фактично він володіє тільки однією автівкою – Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску, яка була придбана в червні 2008 року за 302 010 гривень.

«Першою була Ауді старенька, я її продав, як і всі продавали тоді, по дорученню. Машини у мене нема давно, але вона, нажаль, числиться за мною. Тут така ситуація. Слідуюча машина – Пасат – і тут така сама історія. Вона ще їздить, я знаю, бо їздить в Івано-Франківській області. Продавши Пасата – розжився Тойотою. На ній і зараз їжджу», – прокоментував обранець.

фото ілюстративне

В декларації Стефан Магас вказав, що йому належить 50% акцій компанії «Карпаттеплосервіс», а його компаньйоном і фактичним власником фірми є Володимир Августімов. За даними інформаційної платформи YouControl  ТзОВ «Карпаттеплосервіс» було зареєстроване в червні 2015 року. Однак на даний момент компанія належить в рівних частинах Володимиру Августімову та Юрію Турчанінову. В той же час Стефан Магас зареєструвався приватним підприємцем (з 2 серпня 2017 року), основним видом діяльності вказав надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Оскільки в 2016 депутат тимчасово не працював, то відповідно і в сімейний бюджет жодної копійки не вніс. Магас задекларував тільки доходи дружини від зайняття підприємницькою діяльністю в сумі 138115 гривень та зарплату дочки – 5 591 гривню.

Однак у депутат є чималий кеш: він зберігає «під матрацом» 40 000 доларів. Ще 50 000 доларів готівкою – заощадження дружини.

За даними інформаційної платформи YouControl  Магас був співвласником не тільки «Карпаттеплосервісу». В 2001 році він заснував ТзОВ «ТБ», основним видом діяльності компанії вказано «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна». Статутний капітал ТзОВ «ТБ» 295 000 гривень. Фірма була ліквідована в 2013 році. По суті зараз Магас займається тим же самим бізнесом, тільки тепер вже як ФОП.

Кілька років поспіль Стефан Магас також очолював франківські ломбарди «Довіра» та «Гарант» («Експрес Кредит Юніон»).

Свого часу депутат долучився на своєму окрузі ОСББ «Китайська стіна 54», яке за результатами міського конкурсу-огляду визнано найкращим в Івано-Франківську.