На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Галини Куницької.

Депутат вказала, що живе в Хриплині та працює на посаді директора Хриплинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Серед членів сім’ї декларанта – чоловік Василь та сини Любомир і Олег,  пишуть Версії .

В графі «Об’єкти нерухомості» Галина Куницька вказала, що має лише земельну ділянку площею 636 м²в тому ж таки Хриплині. А от де мешкає депутат з сім’єю – залишається лише здогадуватись, бо ні квартири, ні будинку, ні будь-якого іншого помешкання Куницькі не мають.

Нещодавно активісти руху ЧЕСНО  поцікавились у політика, чому вона порушила норми Закону України «Про запобігання корупції», адже в Роз’ясненні щодо заповнення електронних декларацій чітко вказано, що депутати повинні вказувати все нерухоме майно, яким користуються. Навіть на безоплатній основі.

«Справа в тому, що я живу в будинку дідуся, власного житла в мене немає. Дідусь з бабусею живуть у літній кухні, через подвір’я, але не є членами сім’ї, яких я вносила в декларацію. Тому не думала, що треба вказувати це житло», – пояснила активістам депутат.

Транспортних засобів ні директор школи, ні її чоловік також не мають.

Живуть Куницькі також за рахунок доходів дружини. Галина Куницька задекларувала зарплату – 94 270 гривень, кредит від ПАТ «Альфа –Банк» – 35 144 гривень, проценти – 155 гривень, кредит ві Приватбанку – 9 239 гривень та бонус – 29 гривень.

Також свій внесок в сімейну скарбничку зробив син Любомир – Куницька задекларувала його стипендію в розмірі 3 119 гривень. До слова, директор школи навіть зробила граматичну помилку, декларуючи доходи сина, вказавши вид доходу – «стЕпендія».

Згідно декларації чоловік до наповнення сімейного бюджету в 2016 році не долучався.

Також депутат задекларувала грошові активи в сумі 17 242 гривні, розміщені ПАТ «Альфа-Банк».

В 2016 році Галина Куницька левову частку свого депутатського активу спрямувала на благоустрій школи, якою вона керує. 30 тисяч гривень було виділено на придбання огорожі, світильників та лінолеуму. Ще 10 тисяч – фінансова допомога церкві «Святої Параскеви Великомучениці УГКЦ», 6,5 тисяч – матеріально допомога трьом мешканцям міста. По одній тисячі Куницька виділила ЗШ № 6 м та ДНЗ №1 « Калинонька».