Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ Грималюк"

Живе депутат з батьками, які мають чималі паї та городи. А оскільки сам «свободівець» працює майстром в «Івано-Франківськ АвтоДор», то на обробку земельних ділянок запрошує волонтерів, які готові взятися за сапу.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Андрія Грималюка.

«Свободівець» вказав, що мешкає разом з батьками в селі Тишківці Городенківського району. Сім’я Грималюків має житловий будинок, площею 150 м². Власником хати є мати – Ольга Василівна.

Депутат також задекларував 2 земельні ділянки, загальною площею 21 219 м², завдяки чому очолив список «земельних магнатів» Івано-Франківської міськради. Однак фактичними і юридичними власниками землі є батьки депутата.

Активістам руху ЧЕСНО «свободівець» пояснив, що це паї та городи батьків.

«Хто хоче помогти сапати – звертайтеся», – віджартувався Грималюк.

Жодних транспортних засобів депутат, який свого часу захищав кордони України в зоні АТО в складі батальйону «Айдар», не має. Як і заощаджень.

Живе на одну зарплату: Андрій Грималюк працює на посаді майстра в ТзОВ «Івано-Франківськ АвтоДор». В 2016 році депутат заробив 64 364 гривень.

В 2016 році Андрій Грималюк активно «попрацював» на своєму окрузі. Завдяки підтримці депутата зупинка біля «Заравшану» отримала нове обличчя.

Також завдяки об’єднаним зусиллям мешканців мікрорайону та депутата від 35 округу на вулиці Довженка з’явилась друга в Івано-Франківську велодоріжка.

А восени мер Марцінків ганяв на веломобілі по новому скверу, облаштованому за сприяння Андрія Грималюка