Результат пошуку зображень за запитом "маріанна продан"
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради від ВО «Свобода» Маріанни Продан.

Депутат вказала, що мешкає в Угорниках, хоча офіційним місцем реєстрації є Івано-Франківськ. Маріанна Продан працює в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради, займає посаду заступника директора з виховної роботи та позашкільної освіти.

Декларація обраниці є однією з найкоротших та найчистіших. Окрім інформації про суб’єкта декларування Маріанна Продан заповнила лише два пункти – інформацію про членів сім’ї та блок про доходи. Отож ймовірно, що будь-якої нерухомості, як і транспортних засобів, в чиновниці немає.

Хоча згідно з Законом України «Про запобігання корупції» декларант зобов’язаний декларувати усе нерухоме майно, яке є у його користуванні. Навіть, якщо воно належить третій особі, а сам декларант користується ним на безоплатній основі.

Проте Маріанна Продан не задекларувала жодного квадратного метра житлової площі та не вказала, де вона з дочкою мешкає.

Як пояснила депутат активістам Громадського руху ЧЕСНО, вона консультувалася з цього питання, і їй порадили не вказувати об’єкти нерухомості, якщо вона не є їх власником.

«Я пояснюю: я прописана в мами і квартира на мамі. Тому і не задекларована. Мама є власником. Щоб ви розуміли – я нічого не скрила, я відкрита і всі знають, що я маю, скільки і як. Тому мені скривати нема чого. Ні квартир, ні будинків, ні яхт, ні літаків, повірте, – прокоментувала Маріанна Продан.- Я консультувалась – мені сказали, що необов’язково вказувати. Тому що попередні, якщо ви піднімете мої паперові декларації, я дійсно вказувала той метраж, який має квартира і адресу. Просто мені сказали, що якщо я не є власником – можу не вказувати майно в декларації».

Депутат разом з дочкою живе на одну зарплату і жодних заощаджень не має. В 2016 році Маріанна Продан заробила 95 620 гривень.

 

Нагадаємо, з 1 вересня 2016 року Маріанна Продан, геолог-геодезист і бухгалтер-економіст за освітою, здійснює керівництво виховною роботою в навчальних закладах міста та координує роботу позашкільних навчальних закладів. Вона замінила на цій посаді педагога зі стажем Світлану Уварову.