Результат пошуку зображень за запитом "сергій палійчук"

 

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Сергія Палійчука.

Обранець вказав, що разом з дружиною Іриною та двома доньками зареєстрований та мешкає в Івано-Франківську, пишуть Версії.

Депутат задекларував дві земельних ділянки в курортному селі Яблуниця поблизу Яремче, площею 431 м² та 464 м². Обидві земельні ділянки були придбані в один день – 16 травня 2014 року .

Сергій Палійчук задекларував дві квартири в Івано-Франківську118,3 м² та 83,5 м². Обидві житлові площі є власністю Галини Палійчук (очевидно, матері депутата). Першою безоплатно користується сам обранець, другою – його дружина Ірина.

Ще два житлових будинки в Яблуниці є об’єктами незавершеного будівництва: перший на 205 м², другий – на 245 м². Обидва за документами є власністю Сергія Палійчука. Дружина Ірина також має у власності квартиру 107 м² в Івано-Франківську, об’єкт поки не прийнятий в експлуатацію.

Їздять Палійчуки на трьох автівках. Дружина Ірина є власницею BMW X5 2004 року випуску та ВАЗ 21144 2007 року випуску.

фото ілюстративне

– Автомобілі були придбані в 2015 році, їх вартість – невідома.

 

Іномарка VOLKSWAGEN TOUAREG 2012 року, якою безоплатно користується Сергій Палійчук, за документами належить Галині Палійчук.

 фото ілюстративне

Ціни на таку автівку на авторинках України коливаються від 30 до 35 тисяч доларів

Сергій Палійчук зареєстрований як кінцевий бенефіціарний власник ТзОВ «ПСВ-Груп», йому належить 100% акцій компанії. За даними інформаційної платформи YouControl  фірма була зареєстрована в лютому 2012 року, з дня заснування її очолює Сергій Палійчук. Компанія займається консультуванням з комерційних питань.

 

Дохід сім’ї депутата від БПП «Солідарність» склав більше мільйона гривень, це дозволило Сергію Палійчуку потрапити до рейтингу депутатів-багатіїв. Обранець задекларував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 998 000 гривень та заробітну плату, отриману за основним місцем роботи – 8 961 гривень. Дружина Ірина внесла до сімейного бюджету ще 62 679 гривень, зокрема, 52 359 гривень – дохід від відчуження нерухомого майна та 10 320 гривень – соціальна допомога на дитину.

Свої заощадження Палійчуки зберігають в банку. Депутат в банківській скриньці тримає 750 000 гривень та 67 000 доларів, ще 62 000 гривень розміщено на банківському рахунку в Приватбанку. Дружина Ірина зберігає в банківській скриньці 24500 євро.

В своїй декларації Сергій Палійчук вказав, що працює за сумісництво. Він займає посаду директора ТзОВ «Медобори», основним видом діяльності компанії вказана роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами.

За даними інформаційної платформи YouControl 16 грудня 2016 року Сергій Палійчук звільнився з посади керівника ТзОВ «Медобори», і крісло директора зайняла Ганна Будурович, якій належить 0,1% акцій компанії.

Також депутат є директором філії ТзОВ «Торгова мережа «Фаворит» та очолює власну компанію ТзОВ «ПСВ-Груп».

В 2016 році Сергій Палійчук активно працював на своєму виборчому окрузі №22. Окрім залучення коштів з міського бюджету для спорудження дощової каналізації по вулиці Вербицького та на відновлення дитячих та спортивних майданчиків у дворах будинків на вулиці Хоткевича, власним коштом депутата споруджено літню альтанку, в якій мешканці мікрорайону похилого віку можуть у негоду грати в шахи та доміно, та встановлено сучасний дитячий майданчик по вулиці Білозіра. Вже доброю традицією на 22 окрузі стало проведення свята Миколая, на яке за власні кошти депутата щороку купляють близько 300 солодких подарунків для малечі.