На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Василя Ревчука.

В своїй декларації депутат від ВО “Батьківщина” вказав,що основним місцем роботи є Івано-Франківська міська рада, в грудні 2014 року він звільнився за вислугою років з посади вчителя ЗШ №6 І-ІІІ ст. ім.Івана Ревчука. Навчальному закладу присвоєно ім’я батька обранця, який був відомим українським педагогом та першим у місті демократично обраним директором школи. Проживає депутат разом з дружиною Раїсою та дочкою Ольгою в Івано-Франківську, пишуть Версії.

Василь Ревчук задекларував два житлових будинки, якими його сім’я користується, проте за документами вони належать близьким родичам. Зокрема, будинок на 64,3 м² декларує дружина Раїса, за документами він належить її батькуМиколі Пендерецькому. Сам депутат задекларував будинок на 60,2 м², власником якого є мати обранця ОленаРевчук.

Мають Ревчуки і дві земельні ділянки: дружина на 561 м², а депутат на 1264 м.

Василь Ревчук також задекларував крамницю, площею 92,3 м². За документами власником є мати депутат, а дружина Раїса, яка зареєстрована як приватний підприємець, частково використовує торгове приміщення.

Колишній вчитель має у власності іномарку FiatRitmo, придбану в 1992 році, та причіпSAM 1997 року випуску.

Обидва транспортні засоби відчужені по дорученню.

Цінних паперів, акцій компаній, корпоративних прав чи нематеріальних активів Ревчуки не мають.

В 2016 році сім’я депутата збагатилась на чверть мільйона. Василь Ревчук отримував тільки пенсію педагогічного працівника за вислугою років в розмірі 11388 гривень. Дружина Раїса також пенсіонер, в 2016 році вона отримала 14653гривень пенсії. Проте основним джерелом сімейного бюджету Ревчуків став дохід дружини від зайняття підприємницькою діяльністю в сумі 212175 гривень. Також Раїса Ревчук оформила банківський кредит на 80 000 гривень в “Ідея Банку”. Дочка Ольга працювала за сумісництвом та отримала 2345 зарплати.

Мали Ревчуки в 2016 році і значні видатки, в основному це виплати кредитів. Зокрема “Ідея Банку” вони повернули 16062 гривень в рахунок основної суми позики та 19780 гривеньв рахунок процентів за позикою, “Райффайзен Банку Аваль” – 46263 гривень та 5582 гривень відповідно.

Також Василь Ревчук є співзасновником футбольного клубу “Опришівці”.

В 2016 році депутат активно працював на своєму окрузі №27, про що відзвітував у “Західному кур’єрі”. Зокрема, за його сприяння виконано вибірковий капітальний ремонт вул. о. І. Блавацького, побудовано пішохідну доріжку від вул. Коновальця до церкви св.Параскевії, облаштовано тротуар на вул. Павла Полуботка, побудовано тротуар на перехресті вулиць Василишина-Коновальця тавстановлено нову зупинку, проведено капітальний ремонт приміщення старого корпусу місцевоїшколи,розроблено проект реконструкції зовнішнього освітлення в мікрорайоніОпришівці. Всі роботи на окрузі виконані за кошти міського бюджету без залучення власних фінансів Василя Ревчука.