Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ депутат віктор синишин"

Також він отримав дохід від продажу цінних паперів та корпоративних прав, але при цьому жодних акцій не декларував.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради від фракції ВО “Свобода”Віктора Синишина, пишуть Версії.

synychyn

Обранець вказав, що мешкає з дружиною та донькою в Івано-Франківську. Синишин займає посаду директора в КП “Івано-Франківськміськсвітло”.

Власного житла “свободівець” не має, живе в орендованій квартиріна 30.6 м². Згідно декларації, орендувати житло обранець почав з 31 грудня 2016 року. Де Синишин мешкав увесь рік – невідомо.

Їздить депутат на позашляховику JeepGrandCherokee 1999 року випуску. Автомобіль є спільною власністю, однак кому за документами належить машина і хто є іншим співвласником– обранець не вказав.

 

 фото ілюстративне

Цінних паперів, акцій та власних компаній Синишині, згідно декларації, не мають. Однак серед доходів, окрім заробітної плати, депутат також задекларував дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

За даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl Віктор Синишин був одним із співвласників ТзОВ “СТАНІСЛАВ-ІВ”. Станом на березень 2016 року він ще вказаний, як один із засновників компанії. Компаньйон Ігор Романів викупив у депутата його 50% акцій і лише в червні 2016 року став єдиним власником “СТАНІСЛАВ-ІВ”.

До 31 травня 2016 рокуВіктор Синишин працював інженером відділу експлуатації відповідального за електрогосподарство КП «ЄРЦ» (згодом “трансформованого” в “МІУК”).З 10.04.2015 до 16.03.2016 між комунальним підприємством «Єдиний розрахунковий центр» (з 25.12.2015 КП «МІУК») та ТзОВ «Станіслав-ІВ», співзасновником та учасником якого був Віктор Синишин, було укладено 23 договори на виконання ремонтно-будівельних електромонтажних робіт на загальну суму 396 059,90 гривень.

В прокуратурі розцінили дії колишнього інженера «ЄРЦ» як корупційне правопорушення. Відтак суд майже три місяці розглядав справу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. В результаті 30 листопада 2016 року Віктор Синишин був визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП. Депутат подав апеляційну скаргу, однак Апеляційний суд Івано-Франківської області залишив її без задоволення.

Загалом за рік Синишині заробили майже 200 тисяч гривень. Сам “свободівець” вніс до сімейного бюджету 136542 гривень, де 133 542 гривні – його заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, та 3000 – дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав. Дружина Оксана отримала 58005 гривень заробітної плати.

Грошові активи Синишиних складають 15 000 у доларовому еквіваленті. Віктор Синишин зберігає готівкою 7000 доларів, ще 3000 доларів позичив третім особам. Дружина Оксана задекларувала 5000 доларів заощаджень.