Результат пошуку зображень за запитом "Укроп партія"
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Ігоря Саварина.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор саварин Франківськ Укроп"

Депутат пройшов до міської ради, як член “УКРОПу” , проте в березні 2017 року на сесії міськради Руслан Марцінків зачитав заяву про виключення Саварина. Причина – систематичне порушення Положення про фракцію “УКРОП” та голосування всупереч рішенням фракції за “корупційні” питання.

Хоча на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради інформація досі не змінена –станом на листопад 2017  Саварин значиться як член фракції УКРОП.

В своїй декларації Ігор Саварин вказав що мешкає в приміському селі Угорники разом з дружиною Надією та працює заступником директора ТзОВ “БАРТ-ІМПЕКС”.

Живе депутату житловому будинку на 96 м², який був придбаний в червні 2010 року за 200 000 гривень. За документами нерухомість є спільною власністю, кожен з подружжя володіє половиною будинку.

В 2016 році екс-укропівець не заробив жодної копійки. Втім, як минулого – 2015 року, коли депутат декларував нулі. Не має Саварин і транспортних засобів, акцій компаній та жодних заощаджень.

 

 

За даними інформаційного платформи YouControl Ігор Саваринє керівником будівельної компанії ТзОВ “Галичинабудінвест”.

Також в 2016 році екс-укропівецьще був у списку співзасновників ТзОВ “Батр – Імпекс”. Йому належало 25% підприємства, основним видом діяльності якого є оптова торгівля текстильними товарами.До речі, в декларації в графі “Місце роботи” депутат вказав, що є заступником директора цього підприємства.

Раніше Ігор Саварин заявляв, що припинив підприємницьку діяльність в 2015 році, про що навіть написав у декларації за звітний період.

У своєму звіті про депутатську діяльність Ігор Саварин розповів про втілені проекти на 25 окрузі. Зокрема про облаштування благоустрою дворів з новими пішохідними доріжками, дитячими та спортивними майданчиками, а також про ремонтніроботи по заміні труб опалення, водопостачання та каналізаційноїсистеми, закуплені аптечки до учасників АТО, одноразовуматеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям на лікування тапридбання ліків. Всі проекти буди реалізовані за кошти місцевого бюджету, кошти з Фонду міської ради на виконання депутатськихповноваженьта при фінансовій підтримці благодійного фонду «Відродження», без залучення особистих коштів депутата.